ESL Pro League

Мачове с коментар на български от HFTV

Отбори Дата и час Етап Формат На живо / Запис
Ninjas in Pyjamas
Швеция
0 : 2
Space Soldiers
Турция
2 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
AGO Esports
Полша
1 : 1
Windigo Gaming
България
2 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
HellRaisers
Европа
0 : 2
mousesports
Европа
3 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Fnatic
Швеция
1 : 1
Heroic
Дания
3 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
BIG
Германия
1 : 1
Astralis
Дания
3 октомври, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Astralis
Дания
2 : 0
FaZe Clan
Европа
4 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
FaZe Clan
Европа
1 : 1
G2 Esports
Франция
4 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Windigo Gaming
България
1 : 1
Heroic
Дания
4 октомври, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
mousesports
Европа
0 : 2
Astralis
Дания
5 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
FaZe Clan
Европа
2 : 0
Windigo Gaming
България
5 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
G2 Esports
Франция
1 : 1
Windigo Gaming
България
16 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Space Soldiers
Турция
0 : 2
Natus Vincere
Украйна
16 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Ninjas in Pyjamas
Швеция
0 : 2
Natus Vincere
Украйна
16 октомври, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
FaZe Clan
Европа
1 : 1
Fnatic
Швеция
17 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
HellRaisers
Европа
0 : 2
Astralis
Дания
17 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
FaZe Clan
Европа
0 : 2
Natus Vincere
Украйна
18 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Natus Vincere
Украйна
1 : 1
North
Дания
18 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Fnatic
Швеция
0 : 2
Astralis
Дания
18 октомври, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Natus Vincere
Украйна
2 : 0
Fnatic
Швеция
19 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
G2 Esports
Франция
1 : 1
North
Дания
19 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Heroic
Дания
0 : 2
Astralis
Дания
19 октомври, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
BIG
Германия
2 : 0
Windigo Gaming
България
20 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Astralis
Дания
1 : 1
Natus Vincere
Украйна
20 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Fnatic
Швеция
1 : 1
North
Дания
21 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Windigo Gaming
България
0 : 2
Natus Vincere
Украйна
21 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
North
Дания
1 : 1
mousesports
Европа
30 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Ninjas in Pyjamas
Швеция
1 : 1
Fnatic
Швеция
30 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Astralis
Дания
2 : 0
Windigo Gaming
България
30 октомври, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Space Soldiers
Турция
0 : 2
North
Дания
31 октомври, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Ninjas in Pyjamas
Швеция
2 : 0
FaZe Clan
Европа
31 октомври, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Windigo Gaming
България
2 : 0
Fnatic
Швеция
31 октомври, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Windigo Gaming
България
0 : 2
Space Soldiers
Турция
1 ноември, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Fnatic
Швеция
1 : 1
AGO Esports
Полша
1 ноември, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Windigo Gaming
България
2 : 0
mousesports
Европа
1 ноември, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
HellRaisers
Европа
1 : 1
Heroic
Дания
13 ноември, 18:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Windigo Gaming
България
2 : 0
HellRaisers
Европа
13 ноември, 20:15 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Ninjas in Pyjamas
Швеция
1 : 1
Windigo Gaming
България
13 ноември, 22:30 часа Групова фаза Best of 2 Записи
Windigo Gaming
България
1 : 1
North
Дания
14 ноември, 21:00 часа Групова фаза Best of 2 Записи